טלפונים קום

משטרת הגבולות טלפון מוקד שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

משטרת הגבולות הינה אחראית על אכיפה לפי חוקי ההגירה ולפי חוקי המכס ובדיקת כל האנשים אשר עוברים בין גבולותיה הבינלאומיים של ארץ ישראל כמו שדות תעופה, גבולות יבשתיים ונמלי ים. על משטרת הגבולות לעבוד במקצועיות ובאמינות וזאת בשל העובדה שמשטרת הגבולות מייצגת ושומרת על האינטרסים של מדינת ישראל.

האזינו לפרטי משטרת הגבולות טלפון מוקד שירות לקוחות

משטרת הגבולות צריכה לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם גורמים ביטחוניים ועם גורמי אכיפה, על מנת לקבוע את התנאים של הנכנסים לארץ ישראל. משטרת הגבולות צריכה לקבוע למי הם מגבילים את השהות בארץ ישראל, על מי הם אוסרים את הכניסה לארץ ישראל ועוד מגוון החלטות חשובות אשר יבטיחו את בטחוננו ויכולים למנוע הברחות של דברים לא חוקיים ופעולות טרור. משטרת הגבולות אוספת ומעבדת נתונים סטטיסטיים רבים, על מנת להיות במעקב על העוברים בגבול ובשביל לפתח מערכות לרישום ביקורת הגבולות.

משטרת הגבולות מוקד טלפוני

אם ברצונכם ליצור קשר עם משטרת הגבולות, ישנם כמה דרכים בהן ניתן לעשות זאת. ריכזנו עבורכם  מספר דרכי התקשורת בהם ניתן לתקשר עם שירות הלקוחות של משטרת הגבולות.

 1. ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של משטרת הגבולות דרך מספר הטלפון – 074-7083450
 2. ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של משטרת הגבולות דרך כתובת המייל – info@piba.gov.il
 3. ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של משטרת הגבולות דרך אתר האינטרנט – https://www.gov.il/he/service/departure_prohibition_order_info_2

שאלות שעלולים לשאול את משטרת הגבולות בטלפון ותשובות

שאלה: היכן פועלת משטרת הגבולות?

תשובה: משטרת הגבולות פועלת בכל מקום בו יש מעבר בין גבולותיה הבינלאומיים של ישראל. משטרת הגבולות פועלת במקומות כמו שדות תעופה, נמלים ימיים וגבולות יבשתיים.

שאלה: כיצד ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של משטרת הגבולות?

תשובה: ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של משטרת הגבולות במספר דרכים:

 1. ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של משטרת הגבולות דרך המייל, בכתובת- info@piba.gov.il
 2. ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של משטרת הגבולות דרך מספר הטלפון- 074-7083450
 3. ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של משטרת הגבולות באתר האינטרנט- https://www.gov.il/he/service/departure_prohibition_order_info_2

שאלה: מה תפקידה של משטרת הגבולות?

תשובה: תפקידה של משטרת הגבולות הוא לאכוף את חוקי ההגירה והמכס של מדינת ישראל, לחקור אנשים חשודים בעת כניסתם לישראל, לתפוס סחורות, לערוך חיפוש על אנשים חשודים וחפציהם ולמנוע הברחות ופעילויות טרור.

שאלה: כיצד אני יכול לדעת אם יש נגדי צו יציאה מהארץ?

תשובה: כל אחד יכול לדעת האם הוצא נגדו או נגד ילדיו צו יציאה מהארץ. ניתן לדעת האם הוצא נגדי או נגד ילדי הקטינים צו יציאה מהארץ במספר דרכים.

 1. דרך ראשונה לדעת האם הוצא נגדי או נגד ילדי צו יציאה מהארץ, היא דרך מספר הטלפון 3450*.  יש לחייג למרכז השירות של רשות האוכלוסין במספר 3450* ומשם נבצע בדיקה על ידי מענה טלפוני ממוחשב. חשוב לדעת כי רק בדרך זו ניתן לבדוק לגבי צו יציאה מהארץ לילדים מתחת לגיל 18.
 2. דרך שנייה לבדיקה האם יש נגדי צו יציאה מהארץ, היא על ידי בדיקה באופן מקוון. ניתן להיכנס למערכת ההזדהות הלאומית, נרשמים למערכת ושם נוכל לקבל את כל המידע הרלוונטי שנרצה.

שאלה: גיליתי שיש נגדי צו יציאה מהארץ, איך אפשר לבטל אותו?

תשובה: אם גיליתם שיש נגדכם צו יציאה מהארץ וברצונכם לבטלו, עליכם להגיש פנייה אל הגורם המעכב. אם ברצונכם לבטל את צו היציאה מהארץ באופן מיידי, עליכם לגשת אל אתר האינטרנט מרכז שירות ומידע ארצי או לגשת אל עמדת ביקורת הגבולות אשר נמצאת בנמל התעופה בן גוריון ושם תצטרכו להביא את צו ביטול העיכוב.

שאלה: מהם חוקי המכס?

תשובה: נוסעים אשר רכשו בחוץ לארץ פריטים בכמות או בסכום גבוה יותר מהמותר, יהיו חייבים לדווח על כך במכס. ריכזנו עבורכם את רשימת הפריטים עליהם חייב לדווח.

 1. טבק – יש חובה לדווח למכס כאשר כמות הטבק עולה על 250 גרם או בקנייה של יותר מפאקט סיגריות אחד.
 2. חפצים אישיים – אם רכשתם חפץ אישי שעולה 200$ ומעלה, עליכם להצהיר על כך במכס.
 3. משקאות אלכוהוליים – אם קניתם משקה אלכוהולי בכמות של 1 ליטר ויותר, יהיה עליכם להצהיר למכס (אם מדובר בקניית יין, הכמות המותרת היא 2 ליטר).
 4. בשמים – עליכם לדווח למכס בעת רכישת בושם בכמות העולה על 250 מ״ל.

חשוב לדעת כי אי דיווח על הפריטים, יכול להוביל לקנס והעמדה לדין.

שאלות ששואלים בדרך כלל על שירות הלקוחות של משטרת הגבולות

מספר הטלפון ליצירת קשר עם החברה הוא 074-7083450 ומופיע גם למעלה בתחילת העמוד בכפתור בולט לנוחותכם.
כמובן, תוכלו ליצור קשר עם נציג החברה במספר 074-7083450 ולקבל ייעוץ טלפוני בכל מה שדרוש לכם לדעת לפני רכישה.
מומלץ יהיה ליצור קשר עם אחד מנציגי חברת משטרת הגבולות בכל דרך מהדרכים שציינו לעיל בכדי לקבל תמיכה לפיתרון הבעיה. אם מצאתם שאחת הדרכים מועילה יותר או פחות מהאחרות שציינו, נשמח לתגובתכם בתחתית העמוד בכדי לייעל ולתקן את הפרטים השגויים להבא.
טלפון שירות לקוחות משרד החינוך
נשמח לקבל מכם חוות דעת בתגובות על שירות הלקוחות של משטרת הגבולות בטלפון.
כותב המאמר - טלפונים.קום

כותב המאמר - טלפונים.קום

אתר המספק טלפונים ליצירת קשר עם שירותי לקוחות של כל החברות וכל נותני השירות בישראל.

מספרי טלפונים » ממשלה ומוסדות » משטרת הגבולות טלפון מוקד שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל
0 0 הצבעות
ציון החברה
הירשם
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים