טלפונים קום

וואלה מייל (Walla mail) טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

אתר וואלה! הוא אחד מאתרי החדשות הגדולים והוותיקים בישראל, ואין ספק שאם אתם נוהגים לגלוש באינטרנט בדרך קבע, אתם צורכים את התכנים הרבים שיש לוואלה להציע: אפליקציית חמ"ל לעדכונים מהירים, שירות וואלה! VOD לצפייה בתכני וידאו, מגוון ערוצי חדשות בשלל סוגים כמו אופנה, סלבס, ספורט, בריאות ועוד, וכמובן – שירות הדואר האינטרנטי של וואלה, וואלה מייל.

האזינו לפרטי שירות לקוחות של וואלה מייל טלפון

דואר אלקטרוני מתפקד הוא כיום לא פינוק או מותרות, אלא צורך אמיתי שבלעדיו אי אפשר להסתדר בעולם האלקטרוני והטכנולוגי המתקדם של היום. דואר אלקטרוני לא משמש רק לתקשורת: דרכו אפשר להתחבר לאתרים אחרים וליצור משתמשים, באמצעותו ניתן לקבל עדכונים חשובים, והרשימה עוד ארוכה. קשה לחשוב על מציאות שבה לא נעשה שימוש על בסיס יום יומי בדואר אלקטרוני (או בצורה המקוצרת והנפוצה יותר, דוא"ל).

כאמור, מבין כל הממשקים והשירותים שמציעה וואלה, תוכלו למצוא גם את שירות הדואר האלקטרוני שלהם, וואלה מייל. כמו הרבה שירותי דואר אלקטרוני אחרים, גם וואלה מייל פועל דרך חיבור לרשת. באמצעות תיבת הדואר האלקטרונית של וואלה מייל, תוכלו לקבל ולשלוח הודעות מייל, ולהנות מממשק נוח וקל לשימוש. פתיחת החשבון בוואלה מייל לוקחת דקות ספורות, ולאחריה תוכלו להנות מתיבת דואר פעילה ומתפקדת שתוכל לקבל ולשלוח הודעות מייל בנוחות ובמהירות.

וואלה מייל שירות לקוחות

אם אתם מעוניינים להגיע למחלקת התמיכה של וואלה, תוכלו לעשות זאת דרך פנייה אל וואלה מייל שירות לקוחות במייל הבא: support@walla.net.il. בנוסף, תמיד תוכלו גם ליצור קשר עם וואלה מייל שירות לקוחות דרך לחיצה על כפתור "כתבו לנו" בתחתית המסך באתר וואלה, ומילוי הטופס.

וואלה מייל טלפון

למרות שאין דרך לפנות אל וואלה מייל טלפון, יש אפשרות נוספת להעברת מידע וטפסים: שליחת פקס למספר 03-6010619. זוהי אולי דרך מיושנת מעט אך אם אתם עומדים בפני הצורך להעביר טפסים אל וואלה מייל שירות לקוחות, תוכלו לבצע זאת דרך מספר הפקס. עוד דרך טובה לקבל עזרה גם בלי וואלה מייל טלפון, היא להיכנס לפורטל העזרה של וואלה, בכתובת https://help.walla.co.il/.

שאלות תשובות

שאלה: האם ניתן להתחבר לדוא"ל של וואלה מייל דרך הטלפון?

תשובה: התשובה לכך היא כן! ניתן להתחבר אל וואלה מייל טלפון באמצעות היישומון (אפליקציה) של וואלה. התקינו את האפליקציה בטלפון הנייד שלכם, התחברו לחשבון והתחילו בשימוש!

שאלה: שכחתי את הסיסמא שלי. איך ניתן לשחזר סיסמא למייל?

תשובה: כדי לשחזר את הסיסמא לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם, עקבו אחר הצעדים הבאים:

 1. היכנסו לאתר או לאפליקציית וואלה ולחצו על הכפתור "וואלה דואר".
 2. מסך הכניסה לדואר יפתח. לחצו על המילים "שכחתי סיסמה".
 3. הזינו את שם המשתמש שלכם במקום המיועד לכך.
 4. כדי לשחזר את הסיסמא, יהי עליכם לענות על השאלה הסודית שבחרתם בעת פתיחת תיבת המייל.
 5. לאחר המענה על השאלה תוכלו לבחור סיסמא חדשה ולהתחבר בעזרתה לתיבת הדואר.

שאלה: האם הרשמה לשירות וואלה מייל עולה כסף?

תשובה: לא, שירות המייל של וואלה הינו חינמי לחלוטין. לא תצטרכו לשלם שום כסף כדי לפתוח את תיבת המייל שלכם בוואלה.

שאלה: לא הצלחתי להתחבר לתיבת הדואר שלי, למרות שהפרטים נכונים. מה לעשות?

תשובה: ישנן מספר טעויות נפוצות אשר בדרך כלל קורות בעת ההתחברות לתיבת הדואר, אשר מונעות מהמערכת לזהות את המשתמש שלכם. הנה כמה מהן:

 1. הזנת כתובת המייל כולה בשדה "שם משתמש" במקום רק את שם המשתמש עצמו. לדוגמא, אם כתובת המייל שלכם היא abcd@walla.co.il, יש להכניס רק את החלק שלפני ה-@, כלומר רק abcd.
 2. הכנסת סיסמא לא נכונה – יכול להיות שלא הקפדתם על אותיות גדולות וקטנות (במידה והסיסמא באנגלית), או שאולי המקלדת שלכם נמצאת על השפה הלא נכונה.
 3. לעיתים בעיות בהתחברות יכולות להיגרם גם עקב תחזוקת השרתים של וואלה ושדרוגם. בעיות אלו בדרך כלל יהיו זמניות, אז אולי כדאי לכם לנסות שנית מאוחר יותר.

טיפ קטן לסיום אשר יעזור לכם לשמור על מקום בתיבת הדואר

כמו כל תיבת דואר אינטרנטית אחרת, גם לוואלה מייל יש מגבלת אחסון מסוימת. למה הכוונה בכך? בשלב מסוים, התיבה עשויה להתמלא ולהגיע לתקרת יכולת האחסון שלה, שכן כל הודעת מייל היא בעלת "משקל" או "גודל" מסוים, וככזו היא תופסת מקום בזיכרון האחסון של התיבה. בדרך כלל, הודעות המייל אשר תופסות את רוב המקום בתיבת הדואר הן תוכן פרסומי – הנקרא גם "ספאם".

כדי למנוע מצב שבו תיבת הדואר שלכם מתמלאת, מה שימנע מכם לקבל או לשלוח עוד הודעות עד שתרוקנו אותה ותפנו מקום נוסף, ישנם כמה צעדים שניתן וכדאי לנקוט:

 1. כדאי לאתר את האנשים או האתרים העיקריים ששולחים לכם דואר אלקטרוני. אם מדובר בהרשמה (subscription) לאתר, תמיד תוכלו לבקש שיורידו אתכם מרשימת התפוצה או מהרישום (באנגלית הפעולה או הכפתור שיש ללחוץ עליו נקראים unsubscribe). כך תוכלו להימנע מקבלת עוד דואר מאותו אתר, ולמנוע את הצפת התיבה שלכם.
 2. נסו לפתח הרגל של מחיקת מיילים אשר אינם חשובים ברגע הקבלה שלהם. כך, בכל פעם שתקבלו הודעת דואר שאין סיבה לשמור, אתם תמחקו אותה באופן אוטומטי והמייל שלכם לא יתמלא לחלוטין לעולם.
 3. היו קפדניים וזהירים כאשר אתם מכניסים את כתובת המייל שלכם לאתרים שונים. גם אם המייל נדרש עבור הרשמה לאתר כלשהו, בדרך כלל קיימת באותיות קטנות האפשרות לא לקבל מיילים שיווקיים מאתר זה. ודאו שהריבוע הקטן הזה לא מסומן ב"וי", וכך תוכלו להימנע ממיילים חוזרים ומציקים שיישלחו אליכם ללא הרף.

שאלות ששואלים בדרך כלל על שירות הלקוחות של וואלה מייל (Walla mail)

מספר הטלפון ליצירת קשר עם החברה הוא 03-6010619 ומופיע גם למעלה בתחילת העמוד בכפתור בולט לנוחותכם.
כמובן, תוכלו ליצור קשר עם נציג החברה במספר 03-6010619 ולקבל ייעוץ טלפוני בכל מה שדרוש לכם לדעת לפני רכישה.
מומלץ יהיה ליצור קשר עם אחד מנציגי חברת וואלה מייל (Walla mail) בכל דרך מהדרכים שציינו לעיל בכדי לקבל תמיכה לפיתרון הבעיה. אם מצאתם שאחת הדרכים מועילה יותר או פחות מהאחרות שציינו, נשמח לתגובתכם בתחתית העמוד בכדי לייעל ולתקן את הפרטים השגויים להבא.
טלפון שירות לקוחות וואלה מייל
נשמח לקבל מכם חוות דעת בתגובות על שירות הלקוחות של וואלה מייל (Walla mail) בטלפון.
כותב המאמר - טלפונים.קום

כותב המאמר - טלפונים.קום

אתר המספק טלפונים ליצירת קשר עם שירותי לקוחות של כל החברות וכל נותני השירות בישראל.

מספרי טלפונים » דואר » וואלה מייל (Walla mail) טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל
0 0 הצבעות
ציון החברה
הירשם
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים