טלפונים קום

אבן קיסר טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

אבן קיסר הינה חברה ציבורית אשר מתמחה בשיווק וייצור של משטחי שיש מלאכותיים. במשטחי השיש שאבן קיסר מייצרת ומשווקת אפשר להשתמש לעיצוב מטבחים, חדרי שירותים, חדרי אמבטיה וגם לצורך עיצוב פנים. חברת אבן קיסר נוסדה בשנת 1987 וכיום פועלת ב-6 מדינות שונות בעולם.

האזינו לפרטי אבן קיסר טלפון שירות לקוחות

לחברת אבן קיסר יש מעל ל-30 משרדים ו 50 נציגויות במדינות ברחבי העולם. חברת אבן קיסר היא חברה ציבורית אשר נסחרת בבורסת הנאסד״ק שבניו יורק. מפעלה של חברת אבן קיסר התחיל לייצר בשנת 1987 בקיבוץ שדות ים. בשנת 2005 פתחה החברה מפעל נוסף באזור התעשייה בר לב. בשנת 2006 קרן ההשקעות ״טנא״ החליטה לקנות 21.7 אחוזים משליטת החברה בסכום של 25 מיליון דולר.

במרוצת השנים החלה חברת אבן קיסר להקים חברות בת במדינות שונות בעולם וזאת על מנת לאפשר לחברה לפעול עם מפיצים מקומיים. חברת אבן קיסר הונפקה בבורסת הנאסד״ק בשנת 2012. בשנת 2015 חברת אבן קיסר פתחה מפעל ענק בג׳ורג׳יה שבארצות הברית, אשר הסכום שהושקע במפעל היה מעל 100 מיליון דולר. מוצריה העיקריים של החברה הם לוחות שיש מלאכותיות אשר נמכרים כיום ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם. מוצרי אבן קיסר משמשים בעיקר עבור מטבחים, חדרי אמבטיה, חדרי שירותים ומשטחי ריצוף. המון חברות, בתי מלון ומסעדות בוחרים לרצף ולעצב את חלליהם במוצרי אבן קיסר.

אבן קיסר מוקדי שירות לקוחות

חברת אבן קיסר משקיעה אמצעים רבים על מנת לספק את מוקדי השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיה ובכך החליטה חברת אבן קיסר לחלק את הדרכים בהן ניתן לדבר עם מוקדי שירות הלקוחות של החברה וזאת בשביל שלא יהיו עומסים על המוקדים ובשביל לספק את השירות המהיר והטוב ביותר עבור הלקוחות. ריכזנו עבורכם את כל האפשרויות בהן אפשר לתקשר עם מוקדי שירות הלקוחות של חברת אבן קיסר.

  1. הדרך הראשונה בה ניתן לפנות למוקדי שירות הלקוחות של אבן קיסר, היא באמצעות מוקדי שירות הלקוחות הטלפוני של החברה. מספר הטלפון של מוקדי השירות הטלפוני הוא: 1-80077-88-00.
  2. הדרך השנייה בה ניתן ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של אבן קיסר, היא באמצעות שליחת דואר אלקטרוני למייל של החברה. כתובת המייל של החברה היא: Sherut@caesarstone.com. על ידי שליחת דואר אלקטרוני למייל של החברה תוכלו ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של החברה.
  3. דרך נוספת בה ניתן ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של אבן קיסר, היא על ידי שליחת הודעה לדף הפייסבוק של החברה. במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם חברת אבן קיסר דרך הפייסבוק אתם יכולים לעשות זאת דרך הקישור הבא: https://www.facebook.com/CaesarstoneIL/.
  4. ניתן לשלוח דואר רגיל לאבן קיסר לכתובת קיבוץ שדות ים. באמצעות שליחת הדואר תוכלו להתכתב עם מוקדי השירות.
  5. אם ברצונכם לקבל מידע נוסף עבור חברת אבן קיסר, לקבל מידע על מוצרי אבן קיסר, לצפות בדוגמאות של משטחים ועוד מגוון רב של דברים היכנסו לאתר האינטרנט של אבן קיסר. אתר האינטרנט של חברת אבן קיסר נמצא בכתובת: https://www.caesarstone.co.il/. בנוסף למידע, נוכל למצוא באתר האינטרנט של אבן קיסר דרכים ליצירת קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של החברה.

שאלות ותשובות על אבן קיסר

שאלה: האם יש אחריות על המשטחים של אבן קיסר?

תשובה: חברת אבן קיסר מעניקה אחריות לכל החיים עבור כל משטחיה.

שאלה: ברצוני להזמין משטח, כיצד אוכל לדעת איזה משטח הוא המתאים לי ביותר?

תשובה: בחירת משטח תהיה תלויה בצרכים של הבוחר ורמת הפעילות שתהיה על המשטח. לכל משטח יש ייחודיות משלו ולכן צריך לבחור את סוג המשטח בקפידה.

שאלה: האם לאבן קיסר יש מעבד מומלץ?

תשובה: האחריות לכל החיים שמספקת חברת אבן קיסר תהיה תקפה רק במידה והתקנת המשטח נעשתה על ידי מעבד אבן מורשה.

שאלה: האם יש שוני בניקיון בין משטחים כהים למשטחים בהירים?

תשובה: טביעות אצבע ושריטות יופיעו בתדירות גבוהה יותר על משטחים כהים ולכן משטח כהה יצטרך יותר תחזוקה וניקיון מאשר משטח בהיר. על מנת לשמור על המשטח בצורה הטובה ביותר יש לייבש את הנוזלים אשר נשפכים על המשטח ולדאוג להשתמש בקרש חיתוך כאשר משתמשים בכלים חדים.

שאלה: אני צריך לדבר עם מוקדי שירות הלקוחות של חברת אבן קיסר,איך אפשר לעשות זאת?

תשובה: ישנן מספר אפשרויות בהן ניתן לתקשר ולדבר עם מוקדי שירות הלקוחות של חברת אבן קיסר. ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של החברה באמצעות מספר הטלפון: 1-80077-88-00. על ידי שיחת טלפון נוכל ליצור קשר עם מוקד השירות הטלפוני של החברה. עוד דרך בה ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של אבן קיסר היא על ידי שליחת דואר אלקטרוני לכתובת המייל: Sherut@caesarstone.com. על מנת לקבל מידע על חברת אבן קיסר ועל מוצריה, ניתן להכנס לאתר האינטרנט של החברה בכתובת: https://www.caesarstone.co.il/.

שאלות ששואלים בדרך כלל על שירות הלקוחות של אבן קיסר

מספר הטלפון ליצירת קשר עם החברה הוא 1-80077-88-00 ומופיע גם למעלה בתחילת העמוד בכפתור בולט לנוחותכם.
כמובן, תוכלו ליצור קשר עם נציג החברה במספר 1-80077-88-00 ולקבל ייעוץ טלפוני בכל מה שדרוש לכם לדעת לפני רכישה.
מומלץ יהיה ליצור קשר עם אחד מנציגי חברת אבן קיסר בכל דרך מהדרכים שציינו לעיל בכדי לקבל תמיכה לפיתרון הבעיה. אם מצאתם שאחת הדרכים מועילה יותר או פחות מהאחרות שציינו, נשמח לתגובתכם בתחתית העמוד בכדי לייעל ולתקן את הפרטים השגויים להבא.
טלפון שירות לקוחות אבן קיסר
נשמח לקבל מכם חוות דעת בתגובות על שירות הלקוחות של אבן קיסר בטלפון.
כותב המאמר - טלפונים.קום

כותב המאמר - טלפונים.קום

אתר המספק טלפונים ליצירת קשר עם שירותי לקוחות של כל החברות וכל נותני השירות בישראל.

מספרי טלפונים » חנות רהיטים » אבן קיסר טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל
0 0 הצבעות
ציון החברה
הירשם
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים