טלפונים קום

אתיופיאן איירליינס (Ethiopian Airlines) טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

חברת אתיופיאן איירליינס הינה חברת התעופה הרשמית של אתיופיה. חברת אתיופיאן איירליינס היא חברת התעופה בעלת מספר הנוסעים, מספר היעדים ומספר המטוסים הגדולה ביותר בכל אפריקה.

האזינו לפרטי שירות לקוחות אתיופיאן איירליינס טלפון

חברת אתיופיאן איירליינס היא חברת התעופה האפריקאית הרווחית ביותר והיא מגיעה ליותר מ- 100 יעדים שונים, מה שהופך אותה להיות חברת התעופה אשר נמצאת במקום הרביעי בעולם במספר היעדים. בסיס החברה נמצא בנמל התעופה הבינלאומי אדיס אבבה בולה. חברת אתיופיאן איירליינס מפעילה קווים ליותר מ- 100 יעדים שונים מנמל התעופה אדיס אבבה. רוב הקווים שמפעילה חברת אתיופיאן איירליינס הינם למדינות צפון אמריקה, אסיה, אירופה ואפריקה. חברת אתיופיאן איירליינס חתמה על הסכם שותפות קוד עם חברת אייר אירופה ועם חברת סינגפור איירליינס.

חברת אתיופיאן איירליינס נוסדה בשנת 1945 ובאותה שנה התחילה להפעיל קו טיסות מאדיס אבבה לקהיר. בשנת 1958 החברה השיקה קו חדש בין אדיס אבבה לעיר פרנקפורט. בשנת 1998 החלה חברת אתיופיאן איירליינס לראשונה להפעיל טיסות בין יבשתיות. חברת אתיופיאן איירליינס קיבלה את פרס ״חברת התעופה הטובה ביותר באפריקה״ והיא בין חברות התעופה האפריקאיות הבודדות אשר שומרת על רווחיות. חברת אתיופיאן איירליינס נמצאת בבעלות ממשלת אתיופיה והיא מעסיקה למעלה מ- 9000 עובדים. החברה מחזיקה בצי המטוסים שלה למעלה מ- 140 מטוסים שונים אשר מרבית המטוסים הם של חברת המטוסים ״בואינג״.

אתיופיאן איירליינס מפעילה שתי טיסות יומיות מנמל התעופה הבינלאומי אדיס אבבה בולה לנמל התעופה בן גוריון. בשנת 1988 הראה אירוע נוראי בטיסת אתיופיאן איירליינס, כאשר מספר יונים נכנסו למנוע של מטוס החברה, מה שגרם להתרסקות המטוס ובכך 31 נוסעים ואנשי צוות נהרגו. בשנת 1996 נחטף מטוס של חברת אתיופיאן איירליינס, חוטפי המטוס אמרו לטייס להטיס את המטוס לאוסטרליה אך במהלך הטיסה נגמר הדלק במטוס, מה שגרם לטייס לבצע נחיתת חירום בלב הים ובכך נהרגו 123 אנשים ואנשי צוות שהיו על המטוס.

אתיופיאן איירליינס מוקד שירות לקוחות – איך יוצרים קשר?

אתיופיאן איירליינס הינה חברת התעופה האפריקאית הגדולה והמצליחה ביותר באפריקה. חברת אתיופיאן איירליינס משקיעה כספים ומשאבים רבים על מנת לספק ללקוחות החברה את שירות הלקוחות הטוב ביותר. החברה חילקה את מוקדי שירות הלקוחות שלה לכמה מוקדים וזאת בשביל למנוע עומסים על המוקדים וכך יכולה החברה לתת את שירות הלקוחות המהיר, היעיל והטוב ביותר עבור לקוחות החברה. ריכזנו עבורכם את כל הדרכים בהן ניתן ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של חברת אתיופיאן איירליינס.

  1. הדרך הראשונה בה ניתן ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של חברת אתיופיאן איירליינס, היא באמצעות המוקד הטלפוני של החברה. מספר הטלפון של המוקד הטלפוני של החברה הוא: 03-7971405. המוקד הטלפוני זמין בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00- 17:00. מספר הטלפון של החברה בנתב״ג הוא: 03-9754096. מספר הטלפון של המוקד הטלפוני בשפה האנגלית הוא: 03-7631052.
  2. הדרך השנייה שבאמצעותה אפשר לדבר עם מוקדי שירות הלקוחות של החברה, היא על ידי שליחת הודעה לדף הפייסבוק של החברה. אפשר לשלוח הודעה לדף הפייסבוק של החברה דרך הלינק: https://bit.ly/3Jfb3Ts.
  3. אפשר ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של החברה על ידי שליחת דואר רגיל לכתובת הדואר של החברה. כתובת הדואר של חברת אתיופיאן איירליינס היא: רח' בן יהודה 1, תל אביב-יפו.
  4. אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות חברת אתיופיאן איירליינס, להזמין כרטיסי טיסה, לבצע צ'ק אין לטיסה, להזמין שירות מכוניות, להזמין מלון, להצטרף למועדון הלקוחות של החברה ולקבל מידע נוסף בנושאים שונים, את כל זה ניתן לעשות דרך אתר האינטרנט של החברה בכתובת: https://www.ethiopianairlines.com/il/. בנוסף למידע הרב שאפשר לקבל באתר האינטרנט של חברת אתיופיאן איירליינס, אפשר גם ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של החברה.

שאלות ששואלים את שירות לקוחות אתיופיאן איירליינס

שאלה: האם לחברת אתיופיאן איירליינס יש אתר אינטרנט בשפה העברית?

תשובה: חברת אתיופיאן איירליינס אינה מספקת אתר אינטרנט בשפה העברית, אך ניתן למצוא באתר האינטרנט של החברה מגוון רב של שפות שונות.

שאלה: האם ניתן לקבל החזר כספי מלא על ביטול טיסה?

תשובה: חברת אתיופיאן איירליינס מעניקה החזר כספי מלא עבור מי שביטל את כרטיס הטיסה שלו תוך 24 שעות מרגע הזמנת הכרטיס.

שאלה: אילו מסמכים צריך בשביל לבצע צ'ק אין דרך אתר האינטרנט של החברה?

תשובה: בשביל לבצע צ'ק אין באתר האינטרנט של החברה, תצטרכו פספורט ומספר אישור כרטיס הטיסה.

שאלה: כיצד ניתן לקבל הודעות ועדכונים על מבצעים ודילים באתר האינטרנט של החברה?

תשובה: בשביל לקבל הודעות ועדכונים בנוגע לדילים ומבצעים, יש להירשם לניוזלטר באתר האינטרנט של חברת אתיופיאן איירליינס.

שאלה: האם לחברת התעופה אתיופיאן איירליינס יש מועדון לקוחות?

תשובה: חברת התעופה אתיופיאן איירליינס מספקת את האפשרות להצטרף למועדון הלקוחות של החברה. מועדון הלקוחות של חברת אתיופיאן איירליינס נקרא שבאמייליז.

שאלות ששואלים בדרך כלל על שירות הלקוחות של אתיופיאן איירליינס (Ethiopian Airlines)

מספר הטלפון ליצירת קשר עם החברה הוא 03-7971405 ומופיע גם למעלה בתחילת העמוד בכפתור בולט לנוחותכם.
כמובן, תוכלו ליצור קשר עם נציג החברה במספר 03-7971405 ולקבל ייעוץ טלפוני בכל מה שדרוש לכם לדעת לפני רכישה.
מומלץ יהיה ליצור קשר עם אחד מנציגי חברת אתיופיאן איירליינס (Ethiopian Airlines) בכל דרך מהדרכים שציינו לעיל בכדי לקבל תמיכה לפיתרון הבעיה. אם מצאתם שאחת הדרכים מועילה יותר או פחות מהאחרות שציינו, נשמח לתגובתכם בתחתית העמוד בכדי לייעל ולתקן את הפרטים השגויים להבא.
שירות לקוחות טלפון אתיופיאן איירליינס
נשמח לקבל מכם חוות דעת בתגובות על שירות הלקוחות של אתיופיאן איירליינס (Ethiopian Airlines) בטלפון.
כותב המאמר - טלפונים.קום

כותב המאמר - טלפונים.קום

אתר המספק טלפונים ליצירת קשר עם שירותי לקוחות של כל החברות וכל נותני השירות בישראל.

מספרי טלפונים » שירותי תעופה » אתיופיאן איירליינס (Ethiopian Airlines) טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל
שירות לקוחות הדרן טלפון וואטסאפ
חברות סלולר

הדרן טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

בעידן הטכנולוגיה המתקדמת, הטלפונים החכמים נהפכים לחלק בלתי נפרד מחיינו. מכשירים אלו לא רק מאפשרים לנו לשוחח, אלא גם לשלב שירותים מגוונים בשורה ממוקדת אחת.

0 0 הצבעות
ציון החברה
הירשם
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים