טלפונים קום

אי אמ אס (EMS) טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

אי אמ אס הינה חברת משלוחים אשר נמצאת תחת יחידת השליחויות של דואר ישראל. חברת אי אמ אס מספקת משלוחים מהירים לחו״ל. חברת המשלוחים אי אמ אס מספקת משלוחים עד 20 קילו, משלוחים ליותר מ- 200 מדינות בכל רחבי העולם, שירות מבוטח, מעקב על ההזמנה בכל זמן, פיצויים במקרים של אובדן או נזק לחבילה, תעריפים קבועים, שירות מהיר ואמין, מסירה כנגד חתימה, איש קשר לבירורים ועוד מגוון רחב של דברים אשר חברת אי אמ אס מספקת.

האזינו לפרטים על טלפון EMS שירות לקוחות

חברת השליחויות אי אמ אס פועלת עם עסקים פרטיים והיא מעניקה להם את האפשרות לאיסוף פריטים מבית העסק ו/או מגוון אפשרויות מגוונות אחרות. חברת אי אמ אס מציעה לעסקים פרטיים הנחות כמותיות, פורטל עסקי, פיצויים במקרים של אובדן או נזק לסחורה, שירות לקוחות ומעקב על הסחורה.

דואר ישראל הינה חברה ממשלתית אשר נותנת שירותי דואר ובנקאות ומנהלת יחידת השליחות EMS. בשנת 2006 הפכה דואר ישראל להיות חברה ממשלתית בשם דואר ישראל בע״מ. דואר ישראל מחלקת מכתבים, חבילות, מברקים ודברי דואר נוספים בארץ ישראל ובחו״ל. מנכ״ל דואר ישראל הינו דוד לרון. ישנן מספר יחידות מטה אשר עובדות בכפוף למנכ״ל דואר ישראל, בין יחידות המטה השונות ניתן למצוא את – יחידת הכספים והכלכלה, יחידת מנהל ומשאבי אנוש, יחידת סיכונים, חטיבת המסחר, חטיבת שרשרת האספקה, דוברת החברה, יחידת מערכות מידע, יחידת הביטחון והמבצעים ועוד מגוון רב של יחידות מטה שונות

חברת דואר ישראל הקימה חברת בת בשם בנק הדואר, אשר מספקת שירותים פיננסים מצומצים ללקוחות עסקיים, גופי ממשלה ולאזרחים במסגרת סניפי הדואר ברחבי הארץ. בנק הדואר נמצא בבעלות ממשלתית והוא נמצא בפיקוח משרד התקשורת. משרדה הראשי של חברת דואר ישראל נמצא בקריה הדוארית, שדרות הרכס 21, הפארק הטכנולוגי, מודיעין מכבים רעות.

אי אמ אס (EMS) מוקד שירות לקוחות – כך יוצרים קשר

חברת השליחויות אי אמ אס הינה חברת השליחויות של דואר ישראל. חברת אי אמ אס(יחידה הנמצאת בתוך דואר ישראל)  לצד חברת דואר ישראל משקיעות כספים ומשאבים רבים על מנת לספק ללקוחות את שירות הלקוחות הטוב ביותר. חברת אי אמ אס מספקת מספר מוקדי שירות לקוחות וזאת בשביל למנוע עומסים על המוקדים וכך יכולה החברה לתת את שירות הלקוחות המהיר, היעיל והטוב ביותר שיש. הכנו עבורכם רשימה של כל הדרכים בהן ניתן ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של חברת אי אמ אס.

  1. הדרך הראשונה בה ניתן ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של חברת אי אמ אס, היא באמצעות המוקד הטלפוני של החברה. מספר הטלפון של המוקד הטלפוני הוא: 171. המוקד הטלפוני זמין בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00- 17:00 ובימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני זמין בין השעות 8:00- 12:00. מספר הטלפון של המוקד עבור פניות הציבור הוא: 1-599-500-171.
  2. הדרך השנייה שבאמצעותה אפשר לדבר עם מוקדי שירות הלקוחות של החברה, היא על ידי שליחת דואר אלקטרוני לכתובת המייל של החברה. כתובת המייל של החברה היא: BankDoarMail@postil.com.
  3. דרך נוספת אשר באמצעותה ניתן ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של חברת אי אמ אס, היא באמצעות הצ'אט של דואר ישראל. ניתן לדבר עם הצ׳אט של דואר ישראל דרך הלינק: https://postil.wizsupport.com/chat//ICR/bot.aspx?l=77.
  4. אפשר ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של חברת אי אמ אס על ידי שליחת דואר רגיל לכתובות הדואר של החברה. כתובת הדואר של החברה היא: רח' יפו 217 , ירושלים 9199908.
  5. במקרים של תלונות ניתן ליצור קשר עם נציב תלונות הציבור דרך כתובת המייל: pniyot-fax@postil.com.
  6. אם ברצונכם לקבל מידע נוסף אודות חברת אי אמ אס, להיכנס לאזור האישי, לשלוח פנייה, להיות במעקב אחר משלוח ולקבל מידע נוסף בנושאים שונים, את כל זה ניתן לעשות דרך אתר האינטרנט של דואר ישראל בכתובת: https://israelpost.co.il/. בנוסף למידע הרב שניתן לקבל באתר האינטרנט של דואר ישראל, אפשר גם ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות.

שאלות ותשובות אודות שירות לקוחות אי אמ אס (EMS)

שאלה: אילו דברים אסור לשלוח בשירות אי אמ אס?

תשובה: שירות המשלוחים אי אמ אס לא מאפשר לשלוח בעלי חיים, זרעים, חומרים פורנוגרפיים, מוצרי טבק, כלי נשק, כסף, חומרים מסוכנים, משקאות אלכוהוליים, צמחים ופרוות.

שאלה: האם בשירות המשלוחים של חברת אי אמ אס כלול טיפול במכס?

תשובה: שירות המשלוחים של אי אמ אס אינו כולל טיפול במכס.

שאלה: איך אפשר לעקוב אחרי ההזמנה שלי?

תשובה: ניתן לעקוב אחר הזמנות דרך אתר האינטרנט של דואר ישראל.

שאלה: האם אפשר לשלוח תרופות לישראל?

תשובה: אפשר לשלוח לישראל תרופות שאושרו על ידי משרד הבריאות בלבד.

שאלה: מהם הגדלים והמידות שניתן לשלוח דרך חברת אי אמ אס?

תשובה: ניתן לשלוח דרך חברת אי אמ אס פריטים במשקל של עד 20 קילו ובאורך מירבי של 150 סנטימטרים.

שאלות ששואלים בדרך כלל על שירות הלקוחות של אי אמ אס (EMS)

מספר הטלפון ליצירת קשר עם החברה הוא 171 ומופיע גם למעלה בתחילת העמוד בכפתור בולט לנוחותכם.
כמובן, תוכלו ליצור קשר עם נציג החברה במספר 171 ולקבל ייעוץ טלפוני בכל מה שדרוש לכם לדעת לפני רכישה.
מומלץ יהיה ליצור קשר עם אחד מנציגי חברת אי אמ אס (EMS) בכל דרך מהדרכים שציינו לעיל בכדי לקבל תמיכה לפיתרון הבעיה. אם מצאתם שאחת הדרכים מועילה יותר או פחות מהאחרות שציינו, נשמח לתגובתכם בתחתית העמוד בכדי לייעל ולתקן את הפרטים השגויים להבא.
טלפון EMS שירות לקוחות
נשמח לקבל מכם חוות דעת בתגובות על שירות הלקוחות של אי אמ אס (EMS) בטלפון.
כותב המאמר - טלפונים.קום

כותב המאמר - טלפונים.קום

אתר המספק טלפונים ליצירת קשר עם שירותי לקוחות של כל החברות וכל נותני השירות בישראל.

מספרי טלפונים » שירותי דרך » אי אמ אס (EMS) טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל
0 0 הצבעות
ציון החברה
הירשם
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים