טלפונים קום

דינמיקה סלולר טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

דינמיקה סלולר נוסדה על ידי אילן בן דב במהלך שנת 1994 בתור חברת בת של סאני תקשורת, עד לשנת 2010 דינמיקה סלולר הייתה חלק מקבוצת סאני אלקטרוניקה. במהלך שנת 2010 נמכרה הרשת לסלקום במחיר של 108 מיליון שקלים.

האזינו לפרטי שירות לקוחות דינמיקה סלולר טלפון

תחומי העיסוק העיקריים של דינמיקה סלולר הם:

  1. מכירה של מכשירים סלולריים, אביזרים סלולריים ושירותי תיקון למכשירים סלולריים.
  2. מכירה של שירותי תקשורת ומכשירי תקשורת שונים לרבות: פקסים, מרכזיות וכן הלאה.
  3. מכירה של מחשבים, משחקי וידאו ומשחקי מחשב.

נכון להיום מונה הרשת למעלה מ-45 מרכזי מכירה ושירות בכל רחבי הארץ, ביניהם למעלה מ-20 מעבדות תיקונים ושירות.

דינמיקה סלולר מוקדי שירות לקוחות – כך יוצרים קשר

דינמיקה סלולר הינה רשת גדולה העוסקת במכירה של מכשירים סלולריים, מכשירי תקשורת ועוד. קהל הלקוחות דינמיקה סלולר הוא גדול מאוד ובשל כך משקיעה הרשת כמויות גדולות של משאבים וסכומים כספיים גדולים על מנת לספק לקהל לקוחותיה את שירות הלקוחות האיכותי ביותר שאפשר להעניק. דינמיקה סלולר החליטה לחלק את מוקדי שירות הלקוחות שלה כדי למנוע עומסים על המוקדים ובאופן הזה לייעל את שירות הלקוחות ולספק אותו בצורה המהירה, היעילה והאיכותית ביותר שניתן. ריכזנו עבורכם את כל הדרכים באמצעותן ניתן ליצור קשר עם מוקדי שירות הלקוחות של דינמיקה סלולר.

  1. הדרך הראשונה בה ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של דינמיקה סלולר , היא באמצעות המוקד הטלפוני של החברה. במידה ויש לכם צורך ביצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של דינמיקה סלולר אתם יכולים לעשות זאת דרך מספר הטלפון הבא: 6656*. מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של הרשת פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00-17:00, בימי שישי המוקד פעיל בין השעות 8:00-12:00. למוקד הזמנות באתר ניתן לחייג אל *5725
  2. הדרך השנייה אשר באמצעותה ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של דינמיקה סלולר היא על ידי שליחת דואר אלקטרוני לכתובת המייל של החברה. במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של הרשת דרך המייל אתם יכולים לעשות זאת דרך כתובת המייל הבאה: service@dynamica.co.il
  3. דרך נוספת אשר באמצעותה לקוחות הרשת יכולים ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של דינמיקה סלולר, היא באמצעות שליחת הודעה לדף הפייסבוק של החברה. אם אתם מעוניינים לשלוח הודעה לדף הפייסבוק של דינמיקה סלולר אתם יכולים לעשות זאת דרך הקישור הבא: https://www.facebook.com/dynamica.co.il/.
  4. אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות רשת דינמיקה סלולר אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של החברה בו תוכלו למצוא מידע חיוני בנוגע לנושאים שונים ביניהם : מבצעים חמים ברשת, איתור הסניפים הקרובים ביותר לאזור המגורים שלכם, מידע בנוגע לביטול עסקאות ועוד מידע רלוונטי נוסף במגוון נושאים שונים. במידה ואתם מעוניינים להיכנס לאתר האינטרנט של דינמיקה סלולר אתם יכולים לעשות זאת דרך הקישור הבא: https://www.dynamica.co.il/.  בנוסף למידע החיוני שקיים באתר האינטרנט של החברה, ניתן גם ליצור קשר עם נציגי שירות הלקוחות של החברה באמצעות צ'אט לייב.
  5. עוד דרך שבאמצעותה אפשר ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של הרשת, היא באמצעות שליחת הודעה לפקס של החברה. במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של דינמיקה סלולר דרך הפקס אתם יכולים לעשות זאת דרך המספר הבא: 07-32600757.
  6. רשת דינמיקה סלולר מפעילה גם עמוד יוטיוב עבור קהל הלקוחות שלה. בעמוד היוטיוב של הרשת ניתן לקבל מידע בנוגע למבצעים עדכניים, לצפות בראיונות שונים שעברו אנשי מפתח ברשת ועוד. אם אתם מעוניינים להיכנס לעמוד היוטיוב של דינמיקה סלולר אתם יכולים לעשות זאת דרך הקישור הבא: https://www.youtube.com/@dynamicacellular/featured.

טיפ קטן ונחמד על דינמיקה סלולר ושירות הלקוחות שלה

בשל העובדה כי רשת דינמיקה סלולר נחשבת לרשת גדולה ופופולרית במדינת ישראל, קהל הלקוחות שלה הוא גדול וכתוצאה מכך הרשת מקבלת כמות עצומה של פניות מדי יום. טרם אתם מבזבזים את זמנכם היקר בהמתנה לשיחה עם נציג שירות אנו ממליצים לכם להתייחס לטיפ שנציג בפניכם כעת.

אם אתם מעוניינים ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של רשת דינמיקה סלולר אך הפנייה שלכם אינה דחופה במיוחד, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של החברה בימים ראשון עד חמישי בסמוך לשעות הפתיחה של המוקד או שמא בסמוך לשעות הסגירה של המוקד. השעות הללו הן השעות הרגועות ביותר של מוקד שירות הלקוחות, במידה ותחייגו בשעות הללו זמן ההמתנה שלכם לשיחה עם נציג יהיה קצר יותר והשירות שתקבלו יהיה יעיל ומהיר יותר.

שאלות ששואלים את שירות לקוחות דינמיקה סלולר

שאלה: כיצד אני יכול לדעת איזה סניף של דינמיקה סלולר הוא הקרוב ביותר לאזור המגורים שלי?

תשובה: על מנת לאתר את סניף דינמיקה סלולר הקרוב ביותר לאזור המגורים שלכם יהיה עליכם להיכנס לאתר האינטרנט של החברה וללחוץ על האפשרות של "סניפים" המופיעה בתפריט הראשי בעמוד הבית של האתר. בעמוד איתור הסניפים באתר האינטרנט של הרשת יש לכם אפשרות לחפש אחר סניפים בהתאם לפרמטרים שונים, בנוסף על כך בעמוד איתור סניפים אתם יכולים לחפש אחר מעבדות השירות הקרובות ביותר לאזור המגורים שלכם. לצורך כניסה ישירה לעמוד איתור הסניפים באתר האינטרנט של דינמיקה סלולר אתם יכולים ללחוץ על הקישור הבא:  https://www.dynamica.co.il/pages/42305.

שאלה: האם ניתן לבצע רכישה דרך אתר האינטרנט של דינמיקה סלולר?

תשובה: כן, קהל הלקוחות של דינמיקה סלולר יכול לבצע רכישות דרך אתר האינטרנט של החברה.

אמצעי התשלום בהם ניתן לעשות שימוש על מנת לבצע רכישה באתר האינטרנט של הרשת הם: כרטיסי אשראי ישראלים, לא כולל כרטיסים מסוג דיירקט ואלקטרון. כמו כן יש אפשרות לשלם באמצעות פייפאל בתשלום אחד.

חשוב לציין כי הרכישה דרך אתר האינטרנט של דינמיקה סלולר הינה רכישה מאובטחת, אינכם צריכים לדאוג לפרטים האישיים שלכם ולפרטי כרטיס האשראי שלכם מאחר והם מאובטחים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר ואין אפשרות לעשות בהם שימוש מעבר לתשלום על ההזמנה שלכם.

שאלות ששואלים בדרך כלל על שירות הלקוחות של דינמיקה סלולר

מספר הטלפון ליצירת קשר עם החברה הוא 6656* ומופיע גם למעלה בתחילת העמוד בכפתור בולט לנוחותכם.
כמובן, תוכלו ליצור קשר עם נציג החברה במספר 6656* ולקבל ייעוץ טלפוני בכל מה שדרוש לכם לדעת לפני רכישה.
מומלץ יהיה ליצור קשר עם אחד מנציגי חברת דינמיקה סלולר בכל דרך מהדרכים שציינו לעיל בכדי לקבל תמיכה לפיתרון הבעיה. אם מצאתם שאחת הדרכים מועילה יותר או פחות מהאחרות שציינו, נשמח לתגובתכם בתחתית העמוד בכדי לייעל ולתקן את הפרטים השגויים להבא.
טלפון שירות לקוחות דינמיקה סלולר
נשמח לקבל מכם חוות דעת בתגובות על שירות הלקוחות של דינמיקה סלולר בטלפון.
כותב המאמר - טלפונים.קום

כותב המאמר - טלפונים.קום

אתר המספק טלפונים ליצירת קשר עם שירותי לקוחות של כל החברות וכל נותני השירות בישראל.

מספרי טלפונים » אוניברסיטאות » דינמיקה סלולר טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל
0 0 הצבעות
ציון החברה
הירשם
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים