טלפונים קום

תשלום ארנונה תל אביב טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

כאשר אנו מדברים על ארנונה אנחנו למעשה מדברים על מס אשר קבוע בחוק של מדינת ישראל, את מס זה משלם כל אזרח אשר מחזיק בנכס כלשהו.

האזינו לפרטי תשלום ארנונה טלפון שירות לקוחות

גובה התשלום שעל בעל הנכס לשלם נקבע בהתאם למספר קריטריונים שונים לרבות: גודל השטח של הנכס, אזור המס בו נמצא הנכס, סוג הנכס, כיצד משתמשים בנכס בפועל וכן הלאה.

ישנן שתי דרכים אשר באמצעותן ניתן לבצע את תשלום הארנונה:

  1. תשלום מבעוד מועד על כל השנה שעתידה לבוא.
  2. תשלום תקופתי במשך כל חודשיים.

תשלום ארנונה תל אביב טלפון

במידה ואתם מעוניינים לפנות לאגף תשלום ארנונה תל אביב אתם יכולים לעשות זאת דרך מספר הטלפון הבא: 03-7244444. האגף לתשלום ארנונה שנמצא בתל אביב פעיל בימים ראשון עד רביעי בשעות 08:00-18:00 ובימי חמישי בשעות 08:00-15:00. אם אתם מעוניינים לשלם את תשלומי הארנונה שלכם עם כרטיס אשראי אתם יכולים לחייג למספר הטלפון הבא: 3013*, בימים ראשון עד חמישי האגף זמין לתשלומי אשראי לאורך כל שעות היום, בערבי חג וימי שישי האגף זמין לתשלומי אשראי עד השעה 15:00.

דרכי התשלום לתשלום ארנונה תל אביב

תושבי עיריית תל אביב רשאים לשלם את חובות הארנונה שלהם על ידי שימוש במספר אמצעי תשלום שונים לרבות: הוראות קבע, כסף מזומן או כרטיס אשראי.

תושבים המעוניינים לשלם באמצעות כרטיס אשראי יכולים לעשות זאת בכל אחת מארבעת הדרכים הבאות:

  1. באמצעות התקשרות למוקד השירות הטלפוני של ארנונה תל אביב.
  2. באמצעות פנייה לכל אחד מסניפי בנק הדואר.
  3. תושבים המעוניינים לשלם בכרטיס אשראי יכולים להיכנס לאתר האינטרנט של עיריית תל אביב ולשלם באתר על ידי מערכת מקוונת. אם אתם רוצים לשלם את חובות הארנונה שלכם דרך אתר האינטרנט של עיריית תל אביב אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא: https://tlvpay.tel-aviv.gov.il/he/service/1/2.
  4. דרך נוספת לתשלום ארנונה היא באמצעות הורדת קוד ה-QR שקיים על שובר הארנונה לטלפון שלכם.

תושבים המעוניינים לשלם את חובות הארנונה שלהם בשיק או שמא במזומן יכולים להגיע לאחד מן הסניפים של בנק הדואר או מרכז השירות העירוני שנמצא בבניין עיריית תל אביב.

שאלות ותשובות

שאלה: מהו מספר הטלפון של ארנונה תל אביב שירות לקוחות?

תשובה: אם אתם רוצים לפנות למוקד שירות הלקוחות של אנונה תל אביב לצורך בירורים או ביצוע תשלומים אתם יכולים לעשות זאת דרך מספר הטלפון הבא: 03-7244444.

שאלה: אני מעוניין לפנות לאגף לתשלום ארנונה תל אביב באמצעות הפקס, האם ניתן לעשות זאת?

תשובה: כן, ניתן לפנות לאגף לתשלום ארנונה תל אביב באמצעות הפקס, במידה ואתם מעוניינים לעשות זאת אתם יכולים לשלוח פקס למספר הבא: 03-5216406.

שאלה: אני מעוניין לשלוח דואר לאגף לתשלום ארנונה תל אביב, מהי הכתובת למשלוח?

תשובה: לצורך שליחת דואר לאגף לתשלום ארנונה תל אביב עליכם לשלוח את המכתב לכתובת הבאה: עיריית תל אביב – יפו, האגף לחיובי ארנונה, אבן גבירול 69, תל אביב 6416201.

שאלה: אני מעוניין לקבל את תלוש הארנונה שלי לדואר האלקטרוני שלי, האם זה אפשרי?

תשובה: כן, לקוחות רשומים כמחזיקים בארנונה של נכס יכולים לקבל את תלושי הארנונה שלהם אל הדואר האלקטרוני שלהם. השירות אינו עולה כסף.

טיפ להתנהלות מול תשלום ארנונה בטלפון לסיום

ישנם תושבים מסוימים בעיריית תל אביב אשר זכאים להנחות בתשלומי הארנונה. חלק מן התושבים אשר זכאים להנחות בתשלומי ארנונה הם: תושבים שהכנסתם נמוכה, אזרחים ותיקים, נכים, עולים חדשים, משפחות חד הוריות וכן הלאה. במידה ואתם רוצים לבדוק את זכאותכם לקבלת הנחה בתשלומי הארנונה וכיצד עליכם לפעול לצורך קבלת ההנחה אתם יכולים להיכנס לאתר האינטרנט של עיריית תל אביב ולהיעזר במדריכים אשר מופיעים באתר, אפשרות נוספת היא לחייג למוקד טאבו וארנונה. תושבים הזכאים להנחות בתשלומי הארנונה יכולים להגיש בקשה להנחה בדואר או על ידי שליחה של טופס מקוון באתר האינטרנט של עיריית תל אביב.

שאלות ששואלים בדרך כלל על שירות הלקוחות של תשלום ארנונה

מספר הטלפון ליצירת קשר עם החברה הוא 03-7244444 ומופיע גם למעלה בתחילת העמוד בכפתור בולט לנוחותכם.
כמובן, תוכלו ליצור קשר עם נציג החברה במספר 03-7244444 ולקבל ייעוץ טלפוני בכל מה שדרוש לכם לדעת לפני רכישה.
מומלץ יהיה ליצור קשר עם אחד מנציגי חברת תשלום ארנונה בכל דרך מהדרכים שציינו לעיל בכדי לקבל תמיכה לפיתרון הבעיה. אם מצאתם שאחת הדרכים מועילה יותר או פחות מהאחרות שציינו, נשמח לתגובתכם בתחתית העמוד בכדי לייעל ולתקן את הפרטים השגויים להבא.
טלפון שירות לקוחות תשלום ארנונה
נשמח לקבל מכם חוות דעת בתגובות על שירות הלקוחות של תשלום ארנונה בטלפון.
כותב המאמר - טלפונים.קום

כותב המאמר - טלפונים.קום

אתר המספק טלפונים ליצירת קשר עם שירותי לקוחות של כל החברות וכל נותני השירות בישראל.

מספרי טלפונים » ממשלה ומוסדות » תשלום ארנונה תל אביב טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל
שירות לקוחות ד_ר גב טלפון וואטסאפ
חנות רהיטים

ד"ר גב טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

בימים אלה, בעידן המרהיב של הטכנולוגיה והאינטרנט, התפשטו שירותי לקוחות אונליין בצורה נרחבת. הם מאפשרים ללקוחות ליצור קשר, לשאול שאלות ולקבל עזרה בצורה יעילה ונוחה.

0 0 הצבעות
ציון החברה
הירשם
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים