טלפונים קום

דואר ישראל טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל

חברת דואר ישראל מספקת מגוון מוצרים ושירותים שונים לצרכן. חלק מן השירותים השונים אותם מספקת חברת דואר ישראל הם: העברת דואר ברחבי הארץ ובמדינות שונות, הנפקה של חותמות, שירותי בלדרות מאובטחים, שירותים שונים במסגרת בנק הדואר, רכישה של מוצרים שונים לרבות כרטיסי אשראי בינלאומיים, כרטיסי חיוג בינלאומיים, תווי קנייה ועוד.

האזינו לפרטי דואר ישראל טלפון שירות לקוחות

מעבר לשירותים הללו חברת דואר ישראל מספקת גם שירותים מקוונים בכל אחד מסניפיה הכוללים: העברות של כספים, העברת בעלות על רכבים, קבלת תשלומים וכן הלאה.

דואר ישראל טלפון 171

חברת דואר ישראל מספקת מודיעין דואר המעניק ללקוחות החברה את האפשרות לאתר סניפי דואר, לנהל מעקב אחר דואר רשום ועוד. כדי להשתמש בשירות זה אתם יכולים לגשת לאתר האינטרנט של החברה או ליצור קשר עם שירות מוקד שירות הלקוחות של החברה במספר הטלפון הבא: 171. מוקד שירות הלקוחות של דואר ישראל פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 07:00-22:00, בערבי חג וימי שישי מוקד שירות הלקוחות פעיל בין השעות 07:00-14:00.

אפליקציית השירות של דואר ישראל

חברת דואר ישראל פיתחה עבור קהל הלקוחות שלה אפליקציה חינמית המאפשרת לכל אחד לקבל את השירותים הרלוונטיים אליו בלחיצת כפתור. במסגרת האפליקציה ניתן לבצע מעקב אחר משלוחים, לחשב עלויות של משלוחים בהתאם לכמות ומשקל, לאתר את קוד המיקוד הרלוונטי לכם על פי הזנת עיר וכתובת וכן הלאה.

תשובות לשאלות פופולריות

כדי לחסוך לכם את זמן ההמתנה לנציג שירות חברת דואר ישראל מספקת באתר האינטרנט שלה תשובות לשאלות פופולריות שחוזרות על עצמן. בזכות כך לקוחות החברה יכולים לחסוך לעצמם זמן יקר שהיה מתבזבז על המתנה לשיחה עם נציג שירות.

שאלות ותשובות

שאלה: מה זה שירות iPost וכיצד ניתן להתחבר לשירות זה?

תשובה: שירות iPost הינו שירות מתקדם המעניק למשתמשים בו תא דואר דיגיטלי אישי ומאובטח אשר באמצעותו ניתן להשתמש במגוון השירותים היעילים של חברת דואר ישראל. אופן ההתחברות לשירות הוא קל ופשוט, כל מה שעליכם לעשות זה לגשת לאתר האינטרנט של חברת דואר ישראל בכתובת https://israelpost.co.il/, לאחר מכן יהיה עליכם להזין את הפרטים האישיים שלכם ואז תוכלו להתחבר לשירות.

שאלה: האם ניתן לקבל שירות לקוחות מחברת דואר ישראל דרך המייל?

תשובה: כן, ניתן לקבל שירות לקוחות מחברת ישראל דרך המייל לאורך כל שעות היום בכתובת הבאה: israelpost.co.il.

שאלה: האם ניתן לקבל הודעת SMS כאשר אני מקבל דואר רשום מדואר ישראל?

תשובה: כן, על מנת לקבל הודעת SMS כאשר אתם מקבלים דואר רשום מדואר ישראל עליכם להזין את מספר הטלפון שלכם כאשר אתם מבצעים הזמנה, כאשר ההזמנה שלכם תגיע אתם תקבלו על כך הודעת SMS הכוללת בתוכה את כל הפרטים על המוצר שהזמנתם ועל ההזמנה שלכם.

שאלה: האם ניתן להזמין תור מראש לסניף של דואר ישראל?

תשובה: כן, על מנת להזמין תור מראש לאחד מסניפי דואר ישראל היכנסו לאתר האינטרנט של החברה, עברו לעמוד "איתור סניפים וזימון תור בקליק" ושם עקבו אחר ההוראות המופיעות בעמוד. כאשר אתם מגיעים לסניף דואר ישראל אליו קבעתם תור ראש יהיה עליכם לבחור באפשרות "יש לי תור מוזמן".

 שאלה: האם יש אפשרות לרכוש כרטיס מט"ח נטען בדואר ישראל?

תשובה: כן, ניתן לרכוש מספר סוגים של כרטיסי מט"ח נטענים בדואר ישראל, כמו כן יש אפשרות להזמין את הכרטיס גם דרך אתר האינטרנט של החברה.

שאלה: איך אני יכול לעקוב אחר החבילה שהזמנתי?

תשובה: על מנת לעקוב אחר החבילה שהזמנתם היכנסו לאתר האינטרנט של דואר ישראל, עברו לעמוד של מעקב אחר משלוחים, בעמוד זה יהיה עליכם להזין את מספר המעקב המלא של החבילה כדי לראות היכן היא נמצאת ומה מצבה.

שאלה: מהו שירות דואר 24 ואיך ניתן להשתמש בו?

תשובה: שירות דואר 24 שמספקת חברת דואר ישראל הוא שירות המאפשר לחבילות או מכתבים להגיע ליעד שלהם תוך 24 שעות. ברוב המוחלט של סניפי דואר ישראל הקיימים בארץ אתם תוכלו למצוא עמדות משלוח ייעודיות שדרכן תוכלו לשלוח את המכתבים שלכם במסגרת שירות זה. על מנת להפעיל את שירות דואר 24 עליכם לקנות את המעטפה המיועדת לשירות או שמא לעשות שימוש במעטפה שלכם אך להכניס אותה לתיבה הייעודית לשירות דואר 24.

טיפ קטן לסיום

בלא מעט מקרים אנשים מעוניינים לבצע משלוח של חבילה גדולה או שמא הם מעוניינים לעשות שימוש בשירותים של דואר ישראל על מנת לשלוח את המוצרים השייכים לבית העסק שלהם. כדי שתוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר אנו ממליצים לכם להיכנס אל אתר האינטרנט של דואר ישראל בו תוכלו לצפות באפשרויות השילוח השונות ובמחיר של כל אחת מן האפשרויות. כך תוכלו להימנע מהמתנה על הקו לצורך שיחה עם נציג שירות ויהיה לכם הרבה יותר קל להחליט מאחר וכל המחירים נמצאים לנגד עיניכם.

שאלות ששואלים בדרך כלל על שירות הלקוחות של דואר ישראל

מספר הטלפון ליצירת קשר עם החברה הוא 171 ומופיע גם למעלה בתחילת העמוד בכפתור בולט לנוחותכם.
כמובן, תוכלו ליצור קשר עם נציג החברה במספר 171 ולקבל ייעוץ טלפוני בכל מה שדרוש לכם לדעת לפני רכישה.
מומלץ יהיה ליצור קשר עם אחד מנציגי חברת דואר ישראל בכל דרך מהדרכים שציינו לעיל בכדי לקבל תמיכה לפיתרון הבעיה. אם מצאתם שאחת הדרכים מועילה יותר או פחות מהאחרות שציינו, נשמח לתגובתכם בתחתית העמוד בכדי לייעל ולתקן את הפרטים השגויים להבא.
טלפון שירות לקוחות דואר ישראל
נשמח לקבל מכם חוות דעת בתגובות על שירות הלקוחות של דואר ישראל בטלפון.
כותב המאמר - טלפונים.קום

כותב המאמר - טלפונים.קום

אתר המספק טלפונים ליצירת קשר עם שירותי לקוחות של כל החברות וכל נותני השירות בישראל.

מספרי טלפונים » דואר » דואר ישראל טלפון שירות לקוחות – וואטסאפ, מייל
0 0 הצבעות
ציון החברה
הירשם
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים